BJJ Kimono Masutazu Beauty

Atraktivní dámské kimono (Gi) pro začátečnice i pokročilé. Jedinečný design, exkluzivní výšivky, fialové lemování a nadstandardní prošití. Materiál 100% bavlna.

Není skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:

995,00 Kč s DPH

Více informací

BJJ Kimono Masutazu Beaty - 450 g, v provedení bílé (white) - dámské i dívčí kimono (Gi) je vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé. Vyráběno ve velikostech od žákovských kategorií po dospělé. Vysoce kvalitní zpracování kimona, zaručuje maximální rozsah pohybu. Kimono s výšivkou MASUTAZU na hrudi a loga na zádech kabátu a na kalhotách v dokonalým provedení nemá v teto kategorii konkurenci.

Kabát je vyroben z velmi kvalitní 100 % bavlny perličkového vzoru (Pearl Weave), v horních partiích zesílen a vícekrát prošitý pro větší pevnost v tahu. Tuhý prošitý límec je samozřejmostí. Kabát s atraktivní výšivkou a s líbivém fialovém prošíváním.

Kalhoty jsou vyrobeny ze 100 % bavlny s vysokou pevností tipu (Ripstop). V pase se utahovací tkanicí. Kalhoty jsou zesíleny v místě kolen dvojitou látkou a vícenásobně prošívané pro větší odolnost. Kombinace fialově zpracovaného prošívání dodává kimonu neobyčejnou atraktivitu.

Při praní dodržujte pokyny výrobce, perte na doporučených 30°C, nedávejte do sušičky.

  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ