Kimono MASUTAZU SENSHI MASTERS 750g - (bílá/modrá)

Nejnovější model značky MASUTAZU pro středně pokročilé, pokročilé a závodníky. Exkluzivní logo na ramenou. Materiál 100% bavlna ve struktuře rýžového zrna.

Skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:

1 990,00 Kč s DPH

Více informací

Kimono (Gi) MASUTAZU SENSHI MASTERS - 750 g, v provedení bílé a modré (white/blue). Jedná se o středně těžké, mnohoúčelové kimono. Kimona s nadstandartním třířadým švem pro větší pevnost v tahu. Vyrobeno ze 100% bavlny ve struktuře rýžového zrna. Vnitřní švy kimona jsou dokonale začištěny, příjemné a pohodlné na tělo. Kimono má standardně prošitý pruh na zádech a splňuje požadavky pro trénink i závody. Vhodné pro závodníky od dorosteneckých kategorií a trenéry. Kabát se vyrábí s jedinečným top designem, logem na obou ramenou a exkluzivní výšivkou ve spodní části.

Nově zpracované logo působí dynamickým a nepřehlédnutelným dojmem. Kalhoty s utahovací tkanicí, v místě kolen s dvojitou výztuží s prošitím. Kalhoty zesíleny trojím stehem v namáhanějších partiích s výšivkou pod pasem. Kimono bylo vyrobeno podle nejpřísnějších pravidel a regulí.

Kimono ze 100% bavlny se opakovaným praním sráží o cca 3 až 5 cm dle velikosti kimona. Perte na doporučených 30°C, bez aviváže, nedávejte do sušičky.


  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ