Podporujeme

Naše značka podporuje sportovní kluby a organizace se zaměřením zejména na úpolové sporty a bojová umění. Pro ně máme připravené speciální akce, slevy a služby přímo na míru.

Lukáš Piffko MMA zápasník

Závodník 1

Osobní život

K bojovým sportům jsem se dostal v první třídě na základní škole. Tehdy se mi zalíbilo Judo, které jsem vyzkoušel a zůstal u při něm pár let. Když už jsem se v Malackách s Judem neměl kam posunout a přestalo mě bavit, pak jsem měl pauzu od bojových sportů. Otec našel, že něco jako MMA existuje dokonce u nás v Malackách. Zeptal se mě, jestli to nechci zkusit. Mně se to zalíbilo a zůstal jsem již při tom.

Úspěchy

V minulém roce v médiích rezonovala zpráva, že zápasník Lukáš Piffko se vrátil z mistrovství světa v amatérském MMA – tedy ve smíšených bojových uměních – ze státu v Perském zálivu s bronzovou medailí. Jako člen reprezentačního výběru České republiky ji přidal k loňského světovému stříbru.

Plány

Jaké jsou plány pro nejbližších pár měsíců? Zúčastnit se co nejvíce soutěží, absolvovat co nejvíce zápasů, abych na další MS byl ještě lépe připraven. Další se uvidí.

Kde se vidí Lukáš Piffko za 5 let?

Na tuto otázku zatím nedovedu odpovědět. Bylo by hezké se vidět v nějaké světové organizaci, ale vidím se spíše jako profesionální pilot podle školy, co studuji. Tento sport mám rád, ale je to hodně i o štěstí, zranění nebo sponzorech. U nás je velmi málo zápasníků, kteří se dovedou uživit pouze sportem.

 

    • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ