MASUTAZU

Kdo jsme

jsme rodinná firma, jeden tým, který má společné cíle a koníčky. Naší vášní jsou bojové sporty a díky tomu dobře víme, co sportovec potřebuje, ať už to je zapálený „hobík„ nebo profesionál. Proto jsme vytvořili značku Masutazu, která nabízí kvalitní a dostupné bojové oblečení a vybavení.


Jak jsme začali tvořit náš příběh?

Před několika lety jsme založili sportovní klub bojových umění, ve kterém jsme tehdy měli stovky dětí. Rodiče našich svěřenců se nás často ptali, které kimono bychom jim pro jejich závodníka doporučili. My sami jsme ovšem nebyli s kvalitou, a hlavně cenou kimon na trhu spokojeni a rozhodli jsme se to změnit.

Začala dlouhá a někdy i trnitá cesta ke značce, která spojí kvalitu, originalitu a respekt k životnímu prostředí. Po 5 letech vývoje, se zrodilo Masutazu a s ním produkty, které můžeme s čistým svědomím všem doporučit a které sami nosíme. Věříme, že jejich kvalitu oceníte i vy.


  osobní přístup

 

Ikdyž znáte pouze naše webové stránky i za nimi stojí reální lidé. Pokud si nejste jisti s výběrem    kimona či jiných produktů, ozvěte se nám. Rádi vám poradíme.


 

 

Inovativnost je naší značkou a předností. Pro nás není nic překážkou. Máme rádi nové věci, se kterými přicházíme jako první.

   

Inovativnost
               Kvalita

Kvalita výrobků Masutazu je na naší prioritou.  Stojíme si za kvalitou našich výrobků, které před odesláním prochází ještě důkladnou kontrolou.

 

 

 

Šetříme přírodu, zboží balíme do hedvábného papíru, u nás se s plasty nesetkáte. Z 90 % používáme obalové materiály, kterým vdechujeme druhý život.

  

 

 Ekologicky smýšlející

Reference


Jitka

Dobrý den,

musím vám moc poděkovat za úžasný přístup  k zákazníkovi. Při otevření balíku jsme byli mile překvapeni. Přeji vám hodně  úspěchů v podnikání.     

Ještě jednou děkuji a těším se na další  nákup. 

Hezký den
Jitka P.

David

Dobrý den,

objednali jsme pro naše děti dvě bílá kimona,  která nám dnes přišla. Jsme Vám velmi vděční. Skláníme  se s úctou a  obdivem před vizuální kvalitou Vašich výrobků i milými dárky  pro děti.     Z Vašich výrobků je cítit nejen smysl pro estetiku, detail, ale i dokonalé řemeslné zpracování a nadšení  láska k Vámi zvolenému oboru. Pokud,  tak budete pokračovat i   nadále, tak pevně věřím    v zářnou budoucnost Vaší značky a přál bych Vám úspěch i na mezinárodních trzích.
S úctou a pozdravem
David Felix Ratzenbeck

Honza

Dobrý den,

musím přiznat, že jste mě mile překvapili - nejen kvalitou   kimona (která je výborná, solidní zpracování), ale především   osobním přístupem a přáním - to jsem u žádné dodávky přes   e-shop zatím nezažil :)

Přidal jsem si Vás na Facebooku, a když se budu bavit s kamarády o vybavení, určitě Vás doporučím.
Přeji pěkný den a ať se Vám daří!
Honza V.
  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ