BJJ kimono Masutazu 550g - černé

Nejžádanější BJJ model kimona - Masutazu 550g černá, dokonalá absorpce potu, nejpropracovanější model, vyhledávaný mezi závodníky i trenéry. Perfektní provedení, pohodlné na tělo s výšivkou Ju Jitsu na kabátu v japonských znacích. Materiál 100 % bavlna. Ve velikostech A1 až A5.

Není skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:
BJJ-550

1 900,00 Kč s DPH

Více informací

BJJ Kimono Masutazu - 550 g, v provedení černé (black), kimono (Gi) je vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé ve velikostech A1 až A5. Model je vhodný ke každodennímu tréninku i k závodnímu vytížení. Kimono vyrobeno z odolné pevné tkaniny, jeho kvalitní zpracování zaručuje každému maximální rozsah pohybu a skvělý pocit při nošení i v létě.  Kimono s nadstandartním začištěním švů a zesíleným bočním lemováním v bílé barvě se řadí k nejžádanějším modelům naší značky.

Kabát má atraktivní výšivku MASUTAZU na hrudi a exkluzivními výšivky loga v dolní části kabátu a na kalhotách bude tak vyhovovat všem milovníků brazilského ju jitsu. Zajímavou výšivku Ju Jitsu japonským písmem naleznete ve spodní části kabátu. Kabát je vyroben z velmi kvalitní 100 % bavlny perličkového vzoru (Pearl Weave) 550g/m2, v horních partiích zesílen a vícekrát prošitý pro větší výdrž při namáhání v tahu.

Kalhoty jsou vyrobeny z materiálu s unikátními vlastnostmi tipu (Ripstop). Ripstop je tkanina s vysokou pevností, vyrobená zvláštní technikou. Další přednosti ripstopových tkanin spočívají ve velmi dobrém poměru hmotnosti ke stabilitě a vysoké tržné pevnosti. Kalhoty v pase s bílou utahovací tkanici, zesíleny v místě kolen dvojitou látkou a vícenásobně prošívané pro větší odolnost. Kombinace černého podkladu a bílého prošívání s bílými výšivkami a lemováním dodává kimonu neobyčejnou atraktivitu. Kimono je dodáváno včetně černého vaku Masutazu.


TABULKA VELIKOSTI
Velikost Gi Výška postavy
velikost A1 156 - 164 cm
velikost A2 165 - 174 cm
velikost A3 175 - 183 cm
velikost A4 184 - 189 cm
velikost A5 189 cm a více
Minimální až nulová srážlivost při praní dle pokynů výrobce. Perte na doporučených 30°C, nedávejte do sušičky.

  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ