BJJ Kimono Masutazu Pink

BJJ Kimono Masutazu Pink - 350 g, v růžovém provedení, nejnovější model BJJ kimona pro odvážné dívky a šlečny, které se nebojí ukázat svoji ženskost i na tatami. Dodávano včetně designově zpracovaného vaku. NOVINKA NA ČESKÉM TRHU.

NOVINKA

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:
BJJ-kimono-R

2 070,00 Kč s DPH

Více informací

BJJ Kimono Masutazu Pink - 350 g, v provedení růžové (pink) - dámské i dívčí kimono (Gi) je vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé. Vyráběno ve velikostech od žákovských po dospělé kategorie (F0-F4). Vysoce kvalitní zpracování kimona, zaručuje maximální rozsah pohybu. Kimono s výšivkou MASUTAZU na hrudi a loga na zádech kabátu a na kalhotách v dokonalým provedení nemá v teto kategorii konkurenci.

Kabát je vyroben z velmi kvalitní 100 % bavlny perličkového vzoru (Pearl Weave), v horních partiích zesílen a vícekrát prošitý pro větší pevnost v tahu. Tuhý prošitý límec je samozřejmostí. Kabát má jedinečný design, atraktivní výšivky a líbivé černé prošívání.

Kalhoty jsou vyrobeny z materiálu s vysokou pevností tipu (Ripstop). V pase s utahovací tkanicí. Kalhoty jsou zesíleny v místě kolen dvojitou látkou a vícenásobně prošívané pro větší odolnost. Růžová s kombinací černě zpracovaného prošívání dodává kimonu neobyčejnou atraktivitu.

S touto novinkou se nikde jinde nesetkáte. Kimono je dodáváno včetně designově propracovaného vaku Masutazu.

TABULKA VELIKOSTI
Velikost Gi Výška postavy
velikost F0 do 150 cm
velikost F1 145 - 152 cm
velikost F2 152 - 160 cm
velikost F3 162 - 168 cm
velikost F4 169 cm a více
Při praní dodržujte pokyny výrobce, perte na doporučených 35°C, nedávejte do sušičky.

  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ