BJJ Kimono Masutazu Pink

BJJ Kimono Masutazu Pink - 350 g, v růžovém provedení, nejnovější model BJJ kimona pro začátečníky a mírně pokročilé.  NOVINKA NA ČESKÉM TRHU.

NOVINKA

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:
BJJ-kimono-ruzovy

2 070,00 Kč s DPH

Více informací

BJJ Kimono Masutazu Pink - 350 g, v provedení růžové (pink) - dámské i dívčí kimono (Gi) je vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé. Vyráběno ve velikostech od žákovských po dorostenecké kategorie (F0-F4). Vysoce kvalitní zpracování kimona, zaručuje maximální rozsah pohybu. Kimono s výšivkou MASUTAZU na hrudi a loga na zádech kabátu a na kalhotách v dokonalým provedení nemá v teto kategorii konkurenci.

Kabát je vyroben z velmi kvalitní 100 % bavlny perličkového vzoru (Pearl Weave), v horních partiích zesílen a vícekrát prošitý pro větší pevnost v tahu. Tuhý prošitý límec je samozřejmostí. Kabát má jedinečný design, atraktivní výšivky a líbivé černé prošívání.

Kalhoty jsou vyrobeny z materiálu s vysokou pevností tipu (Ripstop). V pase s utahovací tkanicí. Kalhoty jsou zesíleny v místě kolen dvojitou látkou a vícenásobně prošívané pro větší odolnost. Růžová s kombinací černě zpracovaného prošívání dodává kimonu neobyčejnou atraktivitu. S touto novinkou se nikde jinde nesetkáte. Kimono je dodáváno včetně vaku Masutazu.

Při praní dodržujte pokyny výrobce, perte na doporučených 30°C, nedávejte do sušičky.
  • Sídlo: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Provozovna: Jiráskova 29, Pardubice  530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu