Kimono MASUTAZU IZANAMI - 450 g (bílá/růžová/modrá)

Nejnovější dětský model pro začátečníky a mírně pokročilé za velmi příznivou cenu. Revoluce v kimonech. Jedinečné zobrazení samuraj girl uvnitř zad metodou sublimační tisku. Elegantní design a střih, příjemné na tělo, pohodlné i při největším úsilí. Materiál 100 % bavlna ve struktuře rýžového zrna. Nenechte si ji ujít neobyčejnou novinku na českém trhu.

NOVINKA

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:
100B-450I

1 370,00 Kč s DPH

Více informací

Kimono Masutazu Izanami - 450 g, - v provedení bílé, růžové a modré (white/pink/blue) Revoluční kimono na českém trhu. Jedinečné zobrazení samuraj girl vtisknuto do látky na vnitřní straně zad. Sublimační potisk se zobrazením samurajské válečnice je pohodlný na nošení, ohleduplný k Vašemu pohybu a vypadá neuvěřitelně.

Kimono je vyráběno od žákovských po dorostenecké kategorie ve velikostech 100 - 170 cm. Vysoce kvalitní zpracování kimona, zaručuje maximální rozsah pohybu. Samuraj girl kimono je vyrobeno ze 100 % bavlny v typické struktuře rýžového zrna. Výztuhy na ramenou a hrudníku řadí toto kimono spíše k dražším modelům jiných značek. Bez prošitého pruhu na zádech. Kabát s atraktivní nášivkou MASUTAZU a samurajkou na ramenou s dvojím prošitím. .

Kalhoty na gumu a se šňůrkou, v místě kolen zesíleny dvojitou výztuží s prošitím. Od velikosti 150 cm kalhoty s utahovací tkanicí. Na kalhotách logo Masutazu a samuraj girl. Neobyčejná novinka na českém trhu, se kterou se nikde nesetkáte. Kimono je dodáváno včetně bílého IZANAMI pásku Masutazu.

Na tuto novinku se nevztahuje slevový kupón MASUTAZU s.r.o.

Kimono ze 100 % bavlny se opakovaným praním sráží o cca 3 až 5 cm dle velikosti kimona. Perte na doporučených 30°C, bez aviváže, nedávejte do sušičky.


  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ