Kimono MASUTAZU SAMURAI - 450 g (bílá/modrá)

Nejnovější model - Revoluce v kimonech. Jedinečné zobrazení samuraje uvnitř zad. Tisk sublimační metodou, tisku do látky. pro začátečníky a mírně pokročilé za velmi příznivou cenu. Elegantní design a střih, příjemné na tělo, pohodlné. Materiál 100 % bavlna ve struktuře rýžového zrna. Neobyčejná novinka na českém trhu, se kterou se nikde nesetkáte. Nenechte si ji ujít.

Skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:
100B-450SB

1 510,00 Kč s DPH

Více informací

Kimono Masutazu Samurai - 450 g, v provedení bílé a modré (white/blue) - Revoluční kimono na českém trhu. Samurajský válečník vtisknut do látky. Sublimační potisk na vnitřní straně zad se zobrazením samurajského válečníka je pohodlný na nošení, ohleduplný k Vašemu pohybu a vypadá neuvěřitelně.

Kimono se vyrábí od žákovských po dorostenecké kategorie ve velikostech 100 - 170 cm. Samuraj boys kabát kimona je vyráběn ze 100 % bavlny v typické struktuře rýžového zrna. Zobrazení samurajského bojovníka krásně klouže po těle a je příjemný na tělo.

Výztuhy na ramenou, hrudníku a  kolenou řadí toto kimono spíše k dražším modelům jiných značek. Kabát s atraktivní nášivkou MASUTAZU a samurajským bojovníkem na ramenou s dvojím prošitím. Bez prošitého pruhu na zádech.

Kalhoty na gumu a se šňůrkou, v místě kolen zesíleny dvojitou výztuží s prošitím. Od velikosti 150 cm kalhoty s utahovací tkanicí. Na kalhotách logo Masutazu a samuraj girl. Kimono je dodáváno včetně bílého pásku Masutazu.

Na tuto novinku se nevztahuje slevový kupón MASUTAZU s.r.o.

Kimono ze 100 % bavlny se opakovaným praním sráží o cca 3 až 5 cm dle velikosti kimona. Perte na doporučených 30°C, bez aviváže, nedávejte do sušičky.


  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ