Kimono MASUTAZU VASHI PASSION - 450g (bílá/modrá)

Nejnovější model kimona (Gi) na judo pro děti, začátečníky a mírně pokročilé. Materiál 100 % bavlna ve struktuře rýžového zrna.

Skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:
passion-450

1 445,00 Kč s DPH

Více informací

Kimono (Gi) MASUTAZU VASHI PASSION - 450 g, v provedení bílé a modré (white/blue). Nejnovějším z našich produktů, vyrobených podle posledních trendů. Model je v gramáži 450 vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé z řad dětí, ale komfortně se v něm budou cítit i judisté z řad dospělých. Kimono s vyváženou gramáží za příjemnou cenu ocení každý judista. Kimono se zesílenými koleny a rameny, je vyrobeno ze 100% bavlny v typické struktuře rýžového zrna.

Kabát s atraktivními nášivkami s dvojitým prošitím na pravém rameni PASSION for JUDO a s nášivkou MASUTAZU na levém rameni. Bez prošitého pruhu na zádech. Kalhoty na gumu a se šňůrkou, v místě kolen zesíleny dvojitou výztuží s prošitím. Od velikosti 150 cm kalhoty s utahovací tkanicí. Dodáváme včetně bílého pásku.

Kimono ze 100 % bavlny se opakovaným praním sráží o cca 3 až 5 cm dle velikosti kimona. Perte na doporučených 30°C, bez aviváže, nedávejte do sušičky.


  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ