Kimono MASUTAZU HIKARI - 650g (bílá/modrá)

Elegantní kimono (Gi) s moderním vzhledem v gramáži 650. Materiál 100% bavlna se strukturou rýžového zrna. Kimona nabízíme ve dvou barevných provedeních. Extra vyztužený hrudík, ramena a u kalhot v kolenou.

Skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:
650G

1 850,00 Kč s DPH

Více informací

Kimono (Gi) HIKARI - 650 g, v provedení bílé a modré (white/blue). Kimono bylo navrženo tak, aby vyhovovalo jak žákům, tak starším závodníkům. Elegantní design a střih, příjemné na tělo s vyváženou gramáží. Vyrobeno ze 100% bavlny se strukturou rýžového zrna. Extra výztuhy hrudníku, ramen a kolen. Kimona jsou s třířadým švem pro větší pevnost v tahu.

Kimono má navíc prošitý pruh na zádech, což je u těchto gramáží není obvyklé. Kalhoty s utahovací tkanicí, v místě kolen zesíleny dvojitou výztuží s prošitím. Kabát s atraktivní nášivkou MASUTAZU na ramenou. Kalhoty zesíleny trojím stehem v namáhanějších partiích s výšivkou pod pasem. Kimono bylo vyrobeno podle nejpřísnějších pravidel a závodních regulí.

Kimono ze 100% bavlny se opakovaným praním sráží o cca 3 až 5 cm dle velikosti kimona. Perte na doporučených 30°C, bez aviváže, nedávejte do sušičky.


  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ