Kimono MASUTAZU SENSHI - 750g (bílá/modrá)

Elegantní středně těžké kimono (Gi) s moderním vzhledem a vyváženou gramáží. Vhodné pro závodníky i trenéry. Materiál 100% bavlna se strukturou rýžového zrna.

Skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:

1 890,00 Kč s DPH

Více informací

Kimono (Gi) MASUTAZU SENSHI - 750 g, v provedení bílé a modré (white/blue). Jedná se o středně těžké, mnohoúčelové kimono. Kimono s nadstandartním třířadým švem pro větší pevnost v tahu. Kvalitní 100% bavlna. Vnitřní švy kimona jsou dokonale začištěny, příjemné a pohodlné na tělo. Samozřejmostí je prošitý pruh na zádech. Kimono splňuje požadavky pro trénink i závody. Vhodné pro závodníky dorosteneckých kategorií včetně trenérů. Kalhoty se utahovací tkanicí, v místě kolen zesíleny dvojitou výztuží s prošitím. Kabát se vyrábí s exkluzivní nášivkou MASUTAZU na ramenou a výšivkou na bocích rukávů. Kalhoty zesíleny trojím stehem v namáhanějších partiích s výšivkou pod pasem. Kimono bylo vyrobeno podle nejpřísnějších pravidel a regulí.

Kimono se opakovaným praním sráží o cca 3 až 5 cm dle velikosti kimona. Perte na doporučených 30°C, bez aviváže, nedávejte do sušičky.


  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ