Pánské legíny MASUTAZU ALIEN

Legíny MASUTAZU ALIEN - v provedení šedá. Tkanina 80% polyester a 20% lycra zaručuje vysokou pružnost a odolnost. Se sublimačním potiskem v atraktivním designu.

Skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:

880,00 Kč s DPH

Více informací

Legíny MASUTAZU ALIEN – barva šedá. Vysoká kvalita materiálu a extrémně odolné, ploché švy zabraňují nepříjemnému tření pokožky i při velkém zápasovém zatížení. Lehká tkanina s kompresními vlastnostmi je ideální pro soutěže i trénink.

Atraktivní design barevných potisků, které jsou vyhotoveny sublimační metodou (tisk do hloubky vláken) zaručují stálost barev a dlouhou životnost grafiky. Tkanina 80% polyester a 20% lycra jsou vysoce pružné a odolné.

Použité kompresní technologie poskytují jedinečný komfort a maximální svobodu pohybu. Systém komprese urychluje regeneraci a zlepšuje cirkulaci krve ve svalech. Materiál absorbuje vlhkost a udržuje tělo v teple a suchu.

Kompresní legíny v klubovém provedení se značkou MASUTAZU a logem klubu jsou velmi prodyšné a rychleschnoucí. Vhodné jak pro bojové sporty (MMA, BJJ, JUDO a další), tak pro běžné sportovní aktivity. 

Nulová srážlivost a neměnnost grafiky při praní dle pokynů výrobce. Perte na doporučených 30°C, nedávejte do sušičky.

  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ