Rashguard MASUTAZU DISCIPLE

RASHGUARD MASUTAZU DISCIPLE - lehká tkanina s kompresními vlastnostmi, barva černá, vysoká kvalita materiálu a extrémně odolné švy, materiál 80% polyester a 20% lycra. Nabízíme potisk na zádech s logem či názvem Vašeho klubu.

Skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:

590,00 Kč s DPH

Více informací

RASHGUARD MASUTAZU DISCIPLE – v klubovém provedení, barva černá, dlouhý rukáv. Vysoká kvalita materiálu a extrémně odolné, ploché švy zabraňují nepříjemnému tření pokožky i při velkém zápasovém zatížení. Úzký střih nedá soupeřům žádnou možnost úchopu. Tkanina 80% polyester a 20% lycra zaručuje vysokou pružnost a odolnost. Lehká tkanina s kompresními vlastnostmi je ideální pro soutěže i trénink.Rashguard v klubovém provedení se značkou MASUTAZU na hrudi a s logem klubu Daitóryu na zádech je velmi prodyšný a rychleschnoucí.

Použité kompresní technologie poskytují jedinečný komfort a maximální svobodu pohybu. Systém komprese urychluje regeneraci a zlepšuje cirkulaci krve ve svalech. Materiál absorbuje vlhkost a udržuje tělo v teple a suchu. Rashguard je stylové a funkční sportovní oblečení, které chrání Vaše tělo před drobnými oděrkami, spálením pokožky a přenosem kožních vyrážek.

Můžete využít výhodné nabídky pro kluby. Nabízíme potisk loga či názvu Vašeho klubu na záda. Nebojte se ukázat k jakému klubu patříte! Tento model je vhodný jak pro bojové sporty (MMA, BJJ, JUDO a další), tak pro běžné sportovní aktivity.

Při praní dodržujte pokyny výrobce, perte na doporučených 35°C, nedávejte do sušičky.


  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ