Rashguard MASUTAZU ALIEN

RASHGUARD MASUTAZU ALIEN - barva: červená, ultra lehká tkanina s kompresními vlastnostmi, sublimační potisk v atraktivním designu Alien, materiál 80% polyester a 20% lycra, doporučujeme jako vhodné pod kimono

Skladem

Výrobce:
MASUTAZU
Kód zboží:

880,00 Kč s DPH

Více informací

RASHGUARD MASUTAZU AlienTOP v provedení červená, dlouhý rukáv. Vysoká kvalita materiálu a extrémně odolné, ploché švy zabraňují nepříjemnému tření pokožky i při velkém zápasovém zatížení. Ultra lehká tkanina s kompresními vlastnostmi je ideální pro soutěže i trénink. Materiál ze 80% polyester a z 20% lycra zaručuje vysokou pružnost a odolnost.

Kompresní technologie poskytuje jedinečný komfort a maximální svobodu pohybu. Systém komprese urychluje regeneraci a zlepšuje cirkulaci krve ve svalech. Materiál absorbuje vlhkost a udržuje tělo v teple a suchu. Rashguard je stylové a funkční sportovní oblečení, které chrání Vaše tělo před drobnými oděrkami, přenosem kožních vyrážek.

Rashguard v atraktivním designu Alien, který zastraší každého protivníka. Rashguard se značkou MASUTAZU na hrudi a na zádech je velmi prodyšný a rychleschnoucí. Úzký střih nedá soupeřům žádnou možnost úchopu. Barevné potisky jsou vyhotoveny sublimační metodou (tisk do hloubky vláken), která zaručuje stálost barev a dlouhou životnost grafiky. Tento model je vhodný jak pro bojové sporty (MMA, BJJ, JUDO a další), tak pro běžné sportovní aktivity.

Nulová srážlivost a neměnnost grafiky při praní dle pokynů výrobce. Perte na doporučených 35°C, nedávejte do sušičky.

  • Sídlo a provozovna: Jiráskova 29, Pardubice 530 02

  • Tel: +420 777 776 427, info@masutazu.cz
    Skype: masutazu_masutazu

  • Najdete nás i na MALL.CZ